Графік роботи:

Отримати консультацію з будь-якого питання ви

можете з 9: 00-18: 00 з понеділка по п'ятницю

0
Мій кошик

Аромадіффузори

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Аромадифузор для дому – прихований від очей засіб створення настрою. Він є невеликим флаконом, наповненим аромакомпозицією. Випаровування з судини здійснюється за допомогою бамбукових паличок. Рідина, що знаходиться у флаконі, піднімається вгору по пористій деревині, наповнюючи приємним ароматом навколишній простір. Купити аромадіфузор потрібно для того, щоб прикрасити вишуканим запахом свій будинок та створити в ньому затишну атмосферу. З його допомогою можна вплинути на психоемоційний стан — настроїти на розслаблення або допомогти оточуючим підбадьоритися та сконцентруватися. Ось чому рекомендується вибирати індивідуальний аромат для дому та офісу.

У чому переваги аромадіфузорів

Аромат - це свого роду візитна картка та повноцінна складова оздоблення вашого будинку. Так само, як шпалери та меблі, він впливає на сприйняття та враження гостя. Купити аромадіфузор з паличками - простий спосіб змінити ваш будинок. Його основні переваги:

  • великий вибір аромакомпозицій, що виготовляються із натуральних, безпечних для здоров'я компонентів. Дифузор можна встановити навіть у кухні та дитячій кімнаті;
  • простота використання — для випаровування не потрібні сторонні прилади або електроенергія. Аромат здатний поширюватися при кімнатній температурі, а флакон можна встановити будь-де. Завдяки стильному оформленню він стане окрасою приміщення;
  • можливість регулювання інтенсивності запаху. Флакон з аромакомпозицією можна використовувати як у невеликих приміщеннях, так і в просторих залах, вставляючи в резервуар більше або менше бамбукових паличок, через які рідина випаровується. У такий спосіб здійснюється регулювання інтенсивності випаровування.

Ароматичні компоненти, якими наповнюється дифузор, надають сприятливу дію на організм. Через відсутність термічного нагрівання їх молекули не руйнуються, і речовини приносять максимальну користь.

AROMA kraina — соковиті аромати за вигідними цінами

AROMA kraina — інтернет-магазин в Україні, де продають аромадифузори з паличками з наповненням із якісної сертифікованої сировини. Своїм клієнтам ми пропонуємо лише якісні продукти від перевірених виробників за найвигіднішими цінами. Легкий приємний флер стане візитною карткою вашого будинку, ресторану чи офісу.

Вгору