Безкоштовна доставка по всій Україні - при замовленні товарів на суму від 1500 грн.

Оплата товару

У магазині AROMA kraina Ви можете вибрати будь-яку зручну для Вас форму оплати:

Privat24.

Використовуючи сервіс оплати ПриватБанку

Наложений платіж.

Це спосіб розрахунку кінцевого споживача товарів з їх відправником, при якому транспортна компанія виступає гарантом того, що вантаж буде виданий одержувачу тільки після оплати оголошеної вартості.

Оплата здійснюється при отриманні замовлення тільки в представництві служби доставки Нова Пошта згідно з тарифами перевізника. Звертаємо Вашу увагу, що при виборі способу оплати «Післяплата» (оплата при отриманні), перевізник бере комісію за повернення грошових коштів (оплачується покупцем).

Безготівковий розрахунок.

Оплата здійснюється безготівковим банківським переказом, після надання менеджером компанії рахунки з переліком замовлених товарів. Ви можете оплатити замовлення через касу будь-якого банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок, товар передається в службу доставки. Щоб прискорити процес відправки товару, прохання після оплати вислати фото чека на пошту aromakraina@gmail.com або viber +38 (050) 504-84-04

 

Доставка товару

Ми здійснюємо безкоштовну доставку товарів по Україні при замовленні на суму від 1500 грн. Відправлення товарів здійснюється протягом 1-3-х днів з моменту оплати замовлення, в залежності від завантаженості складу, за допомогою послуг транспортної компанії Нова Пошта. Час доставки регламентовано умовами перевізника. Вартість доставки, накладеного платежу, а також зберігання замовлення на складі - розраховується за тарифами, зазначеними на сайті перевозчікп, і оплачується покупцем.