Наша компанія - виробник косметичних ефірних і базових (жирних) рослинних масел «AROMA kraina» - була створена в 2016 році. І з перших же днів ми визначили генеральну місію - виробляти натуральні аромати високої якості, доступні будь-якому жителю України, що дарують кожному споживачеві - здоров'я, красу і гармонію!

Закуплені у провідних світових постачальників і відповідають міжнародним стандартам, наші ефірні масла розливаються і фасуються на новітньому обладнанні. Асортимент продукції невпинно розширюється, професійні технологи створюють унікальні авторські дієві рецептури.

Вся продукція  «AROMA kraina» сертифікована Міністерством охорони здоров'я України, затребувана на фармацевтичному і косметичному ринках. Наші партнери: «АКС», «Аптека Гаєвського», «Аптека Низьких Цін», «Полімед», «Анкор», «Фора», «9-1-1», «Анрі-Фарм», «DINI (Дінь-Дінь)», «Обжора», «ЕПІЦЕНТР», «АТБ», «MAKEUP», «Здорова Родина», «Мед Сервіс», «Три І», «Аннушка - Лінія Життя», «Шик і Блиск»  і багато інших.

Запрошуємо і Вас до співпраці! Оцініть економічну привабливість наших бізнес-пропозицій «В2В» і «В2С»! Купуйте натуральні ефірні і жирні олії  AROMA kraina! Чи не пропускайте НОВИНКИ та АКЦІЇ!