Наша компанія - виробник косметичних ефірних і базових (жирних) рослинних масел торгової марки «AROMA kraina» - була створена в 2016 році. І з перших же днів ми визначили генеральну місію - виробляти натуральні аромати високої якості, доступні будь-якому жителю України, що дарують кожному споживачеві - здоров'я, красу і гармонію!

Закуплені у провідних світових постачальників і відповідають міжнародним стандартам, наші ефірні масла розливаються і фасуються на новітньому обладнанні. Асортимент продукції невпинно розширюється, професійні технологи створюють унікальні авторські дієві рецептури.

Вся продукція ТМ «AROMA kraina» сертифікована Міністерством охорони здоров'я України, затребувана на фармацевтичному і косметичному ринках. Наші партнери: «АКС», «Аптека Гаєвського», «Аптека Низьких Цін», «Будьмо здорові разом», «Полімед», «Анкор», «Фора», «9-1-1», «Анрі-Фарм», «DINI (Дінь-Дінь)», «Обжора», «Космо», «ЕПІЦЕНТР», «АТБ», «Суматра ЛТД», популярні інтернет-майданчики «MAKEUP», «ROZETKA» і багато інших.

Запрошуємо і Вас до співпраці! Оцініть економічну привабливість наших бізнес-пропозицій «В2В» і «В2С»! Купуйте натуральні ефірні і жирні олії ТМ AROMA kraina! Чи не пропускайте НОВИНКИ та АКЦІЇ!