Графік роботи:

Отримати консультацію з будь-якого питання ви

можете з 9: 00-18: 00 з понеділка по п'ятницю

0
Мій кошик

Косметичні олії

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Використання олій в косметичних цілях набуло широкого поширення в наш час через доступної ціни і ефекту від їх застосування. Ці натуральні речовини містять в собі потужне джерело молодості і краси.

Як тільки не називають косметичні олії: жирні, базові, рослинні, пісні, але всі ці назви мають на увазі одне - олія, отримана шляхом механічного або ручного пресування плодів, кісточок або насіння рослини.

Косметичні олії існують як рафіновані (очищені), так і нерафіновані (неочищені).

Косметичні олії часто використовують як базу для ефірних оліїй. Це обумовлено тим, що базові олії ефективно проникають в клітини шкіри і доставляють в неї корисні елементи, вітаміни і жирні кислоти для живлення і зволоження.

Косметичні базові олії містять велику кількість корисних мікроелементів і мінералів, вітаміни А, Е, F, які високо цінуються в косметології, в тому числі для лікування складних проблем шкіри таких як акне, псоріаз, екзема та інші.

Купити косметичні олії в Україні TM AROMA kraina пропонує косметичні базові (жирні, рослинні) олії за доступною ціною. Вся наша продукція пройшла перевірку в державній лабораторії, про що видано протокол випробувань і гігієнічний висновок.

Косметичні базові олії представлені в зручних затемнених флаконах в обсязі від 20 до 115 мл: кокосове 50 мл, 115 мл, зародків пшениці 50 мл, кісточок абрикоса 50 мл, кісточок персика 50 мл, авокадо 50 мл, виноградних кісточок 50 мл, мигдальне 50 мл і жожоба 20 мл.

Вгору