Графік роботи:

Отримати консультацію з будь-якого питання ви

можете з 9: 00-18: 00 з понеділка по п'ятницю

0
Мій кошик

Аромалампи

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Якщо вам подобається оточувати себе приємними ароматами, ідея купити аромалампи виявиться дуже доречною. Конструкція складається з резервуару для води та ефірної олії, яка розташовується над порожниною, куди встановлюється свічка, що горить. Постійний вогонь нагріває верхню чашу, через що відбувається випаровування, і кімната поступово наповнюється вашими улюбленими ароматами. Використання лампи може вплинути на психоемоційний настрій, підвищити імунітет або допомогти у боротьбі із захворюваннями дихальної системи. Її дія безпосередньо залежить від композиції ефірних олій, які використовуються для ароматизації.

У чому переваги використання аромаламп

Керамічна аромалампа може стати стильним доповненням інтер'єру. Декоративне оздоблення таких виробів вражає уяву - їх прикрашають квітами, китайськими символами та незвичайними різьбленими візерунками. Ціна аромалампи залежить від її розміру та дизайну, але в цілому залишається доступною. Головними перевагами такого пристосування є:

  • мобільність. Компактні керамічні вироби можна встановлювати в будь-якій частині кімнати, які будуть недоступні для маленьких дітей або домашніх тварин, а також брати з собою у подорож;
  • можливість використання як нічного світильника, що м'яко освітлює кімнату за допомогою свічки;
  • простота конструкції та догляду за нею гарантує довговічність виробів;
  • низька витратність використання дозволить регулярно оточувати себе улюбленими запахами.

Щоб розпочати сеанс ароматерапії, необхідно спочатку налити невелику кількість води у верхню чашу і крапнути кілька крапель ефірної олії або готової аромакомпозиції, яку вибирають залежно від цілей терапії. У нижню частину лампи необхідно встановити маленьку чайну свічку-пігулку, яка своїм полум'ям підігріє суміш і наповнить простір вишуканим ароматом.

Продукція AROMA kraina

Навіщо далеко ходити, коли можна купити аромалампу в інтернет магазині AROMA kraina? Ми пропонуємо великий вибір керамічних виробів і натуральні, сертифіковані в Україні аромаолії, без яких не обійдеться жоден сеанс ароматерапії. Продукція, що пройшла ретельний контроль, подарує вам лише позитивні емоції від використання та сприятливо вплине на здоров'я та емоційний стан.

Вгору